Закарпатським "пересічникам" трохи полегшать перетин кордону

До вирішення питання з «пересічкою» на рівні Верховної Ради Москаль дав доручення спростити процес перетину кордону автовласникам з іноземною реєстрацією


Сьогодні (11 травня) Геннадій Москаль зустрівся з представниками власників автомобілів з іноземною реєстрацією, а також керівництвом Закарпатської митниці та Чопського прикордонного загону. Головна тема зустрічі – зміни до законодавства для продовження терміну «пересічки», який зараз становить 5 днів.

Г.Москаль особисто звернеться до голови комітету Верховної Ради з питань податкової та митної політики Ніни Южаніної (рішення цього комітету є визначальним для винесення законопроекту про «пересічку» на голосування Верховної Ради) із проханням не затягувати розгляд і обов’язково запросити на нього голову Закарпатської ОДА, представників Закарпатської облради, всіх нардепів від Закарпаття та представників власників автомобілів з іноземною реєстрацією. До вирішення питання у Верховній Раді Г.Москаль дав доручення Закарпатській митниці та прикордонникам розробити механізм для спрощеного процесу «пересічки» на МП «Ужгород». Після його впровадження «пересічники» робитимуть менше коло по території митного посту і розвантажать чергу з автомобілів, які перетинають кордон із подальшим виїздом у Словаччину. Начальник Закарпатської митниці Володимир Колесніков запевнив, що його підлеглі не затягуватимуть оформлення «пересічників» і далі братимуть до уваги медичні довідки чи документи зі станцій техобслуговування, які дають право на відстрочку перетину кордону. Але за умови, що такі документи є достовірні й не містять ознак підробок.

Як запевнили представники власників автомобілів з іноземною реєстрацією, вони також виступають за достовірність усіх документів, необхідних для здійснення «пересічки».

Про результати звернення Г.Москаля до Н.Южаніної та час засідання комітету Верховної Ради з питань податкової та митної політики буде повідомлено додатково, - пише прес-служба Закарпатської ОДА. 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання