Закарпатським фехтувальникам подарували нове обладнання

Закарпатським фехтувальникам подарували нове обладнання

Губернатор Закарпаття  Геннадій Москаль 19 грудня вручив закарпатським фехтувальникам нове спеціальне обладнання. Багатофункціональну електронну систему, яка відповідає міжнародним стандартам, від очільника області отримав керівник обласної федерації фехтування Михайло Пантьо, тренер Анатолій  Герей та юні спортсмени.


На закупівлю спецобладнання, яке чітко фіксує уколи та удари  фехтувальників, з обласної Програми розвитку фізичної культури та спорту виділили 60 тисяч гривень. З цієї ж Програми в поточному році для збірної команди Закарпатської області закупили і нову екіпіровку – шість костюмів зі спеціальним покриттям.

Геннадій Москаль подякував закарпатським фехтувальникам та їх тренерам за перемоги на державних та міжнародних змаганнях і побажав спортсменам нових успіхів та досягнень. Анатолію Герею – батькові та тренеру закарпатського спортсмена – учасника Олімпійських ігор Анатолія Герея, керівник краю вручив Почесну грамоту облдержадміністрації,- повідомляє прес-служба Закарпатської ОДА. 

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...