Закарпатським аграріям пропонують нові можливості для фінансування

У п’ятницю, 26 січня, об 11.30 відбудеться відкриття на Закарпатті проекту IFC «Аграрні розписки в Україні», який запроваджується спільно з Міністерством аграрної політики та продовольства України та Міністерством юстиції України поширює дію нового інструменту фінансування – аграрних розписок – на всю країну.

Що таке «аграрні розписки», хто може скористатися таким інструментом фінансування, які переваги матиме нова форма фінансування для закарпатських аграріїв, можна буде дізнатися на заході.

ЗМІ просимо приходити об 11.15 для отримання повнішої інформації. Сам захід розпочнеться об 11.30 за участі:

-          Віктор Мікулін, заступник голови Закарпатської ОДА

-          Руслана Натуркач, начальник Головного Управління юстиції в Закарпатській області

-          Олександр Муляр, Проект IFC «Аграрні розписки в Україні»;

представників Департаменту агропромислового розвитку Закарпатської ОДА, райдержадміністрацій Закарпатської ОДА, Головного територіального управління Держгеокадастру у Закарпатській області та приватного сектору (OTP Bank, Ерідон, Монсанто, Смарт-агро та галузевих асоціацій).

Інструмент було запроваджено в 2014 році. До цього часу ним користувалися аграрії восьми областей – Полтавської, Черкаської, Вінницької, Харківської, Хмельницької, Тернопільської, Миколаївської та Сумської. Станом на 22 січня видано 196 розписок на суму понад 1.2 млрд. грн.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання