Закарпатських журналістів запрошують на національний конкурс

Закарпатських журналістів запрошують на національний конкурс

Стартує Національний конкурс для журналістів на кращий аналітичний матеріал зі сталого розвитку.

Незалежна Асоціація Телерадіомовців , Українська Асоціація видавців періодичної преси та Програма розвитку ООН об’єднали зусилля у рамках національного конкурсу для журналістів  «Честь професії» та створили спеціальну номінацію “Сталий (збалансований) розвиток: Шлях України», присвячену «Ріо +20», Конференції Організації Об'єднаних Націй з питань сталого розвитку, яка відбудеться в Ріо-де-Жанейро в червні цього року.

Конкурс має на меті привернути увагу широких кіл громадськості до проблематики сталого розвитку та його значення для України.

До участі у конкурсі запрошують штатних та позаштатних кореспондентів друкованих та Інтернет-ЗМІ, чиї матеріали на тему сталого розвитку опубліковані з 1 квітня 2011 р. до 1 квітня цього року.

Прийом робіт триватиме до 1 квітня включно. Переможці в цій номінації (1 та 2 місце) отримають спеціальні призи – IPad2 3 G, інші учасники отримають почесні відзнаки Представництва ООН в Україні та сувеніри.

Перевагою користуватимуться аналітичні матеріали, які б розкривали проблематику впровадження  концепції сталого розвитку в реаліях України. Роботи оцінюватиме журі, до якого увійшли провідні експерти в галузі журналістики та сталого розвитку, за такими критеріями:

• рівень дотримання журналістських стандартів, збалансованість матеріалу;

• рівень розкриття теми важливості сталого розвитку для України;

• адекватність та коректність викладення матеріалу;

• актуальність та ілюстративність матеріалу;

• наявність конкретних прикладів впровадження концепції сталого розвитку та/або місцевої проблематики;

• оригінальність способу розкриття теми.

 Висунення номінантів проводиться самостійно журналістами, колективно (роботи на конкурс висуває редакція або видавництво) і від імені третьої особи (фізична особа висуває на конкурс який-небудь журналістський матеріал).

Виставляти свої роботи на конкурс можуть усі, хто професійно займається журналістикою в Україні – без обмежень за віком, типом ЗМІ (преса, телебачення, радіо, Інтернет), жанром і області журналістики, регіоном роботи і мешкання. Один і той же журналіст, редакція або третя особа можуть подавати роботи одночасно в декілька номінацій – обмежень по кількості заявок на участь в Конкурсі немає. При цьому на кожну роботу, подану на Конкурс, необхідно оформити окрему заявку, - повідомили на сайті www.konkurssmi.org.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...