Новини

Закарпатських підприємців запрошують взяти участь у конкурсі на найкращий «зелений проект»

Закарпатські підприємства, установи, організації запрошують взяти участь у конкурсі Green Awards Ukraine на найкращий «зелений проект».


15 грудня 2011 р. у Київському Гольф-Центрі відбудеться Офіційна Церемонія Премії Green Awards Ukraine 2011, яка визначить та нагородить найкращі «зелені» ділові та соціальні проекти, реалізовані в Україні, - повідомляє сайт www.mukachevo-city.org.
Інтернаціональне журі конкурсу, яке складається із визнаних професіоналів «зеленого» бізнесу європейського та міжнародного рівнів, незалежних експертів-професіоналів від бізнесу та громадськості, прозора процедура оцінки та захисту проектів, а також використання низки сучасних комунікаційних каналів – це особливості Green Awards Ukraine.
Премія Green Awards Ukraine покликана визначити рівень професіоналізму організацій і компаній в проектах з екологічно чистих технологій, охорони навколишнього середовища, екологічно відповідального менеджменту, ініціатив задля збереження навколишнього середовища. Для «зелених» проектів реалізованих в Україні, Премія Green Awards Ukraine – це також шлях до міжнародного визнання.
Проекти оцінюються у 15 категоріях:
1. Найкращий проект у сфері відновлюваної енергетики.
2. Найкращий проект у сфері енергоефективності.
3. Найкращий проект в галузі водопостачання та очищення стічних вод.
4. Найкращий проект в сфері управління відходами.
5. Найкраща «зелена» програма для підприємства.
6. Найкращий проект у сфері «зеленого»туризму.
7. Найкраща «зелена» реклама.
8. Найкращий проект «зеленого офісу».
9. Найкращий «зелений» товар.
10. Найкраща «зелена» інвестиція.
11. Найкраща «зелена» технологія/інновація.
12. Найкращий «зелений» об’єкт інфраструктури.
13. Найкращий «зелений» соціальний проект.
14. Найкращий «зелений» освітній проект.
15. Найкращий «зелений» арт-проект.
Детальніше про Конкурс та умови подачі проектів можна дізнатися на офіційному сайті проекту – www.greenawards.info. Для того, щоб зареєструватися на участь у конкурсі, необхідно зв’язатися з організаторами за тел.: +38 044 383 03 56, або надіслати листа на електронну адресу: Iryna.nemova@greenawards.info

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.