Закарпатських мерів хочуть залучити до ініціативи з енергозаощадження

У четвер, в облдержадміністрації відбувся семінар «Спроможність міст керувати місцевою енергетикою – основа енергетичної незалежності».


Участь у заході взяли представники районних та міських рад, а також відповідних управлінь обласної адміністрації.

Звертаючись до присутніх, директор Департамементу житлово-комунального господарства, будівництва та інфраструктури Василь Пригара наголосив: «Проведення такого семінару для представників місцевого самоврядування важливо в наш час, адже нині питання заощадження енергоресурсів стоїть вкрай гостро».

Керівник проекту «Угода Мерів Схід» Святослав Павлюк ознайомив присутніх із європейською ініціативою.

«Угода мерів – провідна ініціатива, започаткована Європейським Союзом, котра охоплює місцеві та регіональні органи влади, які беруть на себе добровільні зобов’язання підвищувати енергоефективність та нарощувати використання відновлювальних джерел енергії на своїх територіях», - наголосив фахівець.

Відтак ознайомив присутніх із можливостями, які надає участь у цій європейській ініціативі. Також детально розповів про конкретні кроки, які необхідно вжити місту задля запровадження енергоменеджменту.

Про впровадження ініціативи на практиці розповів заступник міського голови м. Долина, Івано-Франківської області Володимир Смолій. Адже місто - успішний учасник «Угоди Мерів». Він презентував практичні інвестиційні проекти, а також дав конкретні поради та рекомендації містам щодо конкретних дій задля економії енергоресурсів, - пише управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА. 

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...