Новини

Закарпатський військкомат роз’яснив, кого будуть призивати на навчальні збори

У 2017-му році до проведення зборів призвуть не тільки резервістів, які зараховані до оперативного резерву військових частин, що залучаються на збори, та у складі яких вони проходили службу на сході України, а й резервістів інших частин. Також можуть призвати і частину інших військовозобов’язаних, аби відновити навички за їхніми військово-обліковими спеціальностями. Офіцери запасу також матимуть змогу пройти двотижневе підвищення кваліфікації у вищих військових навчальних закладах.

У військовому комісаріаті наголосили на соціальних гарантіях для резервістів, які проходитимуть перепідготовку на полігонах у складі військових частин. Так, за призваними на збори військовозобов'язаними на весь період зборів та резервістами на весь час виконання ними обов'язків служби у військовому резерві, включаючи час проїзду до місця їх проведення і назад, зберігаються місце роботи, а також займана посада та середня заробітна плата.

Крім того, кожному резервісту, залежно від військового звання, виплатять:

- грошове забезпечення за 30 діб підготовки: від 4800 до 6400 грн. (у 2016 році за 10 діб підготовки резервісти отримували до 700 грн.); 
- одноразове грошове заохочення за підсумками року (тим хто виконав програму зборів) від 1600 до 3100 грн.;
- добові за кожен день перебування у військовій частині: від 6 до 15 грн.; 
- одну мінімальну заробітну плату на місяць тим, які на день призову на збори не працюють – 3200 грн.

Також гарантують державне страхування, безкоштовне медичне забезпечення, - повідомляє прес-служба Закарпатського ОВК. 

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.