Закарпатський режисер В’ячеслав Бігун опублікував кіно-есе «Лист Тарковському»

Закарпатський режисер В’ячеслав Бігун опублікував кіно-есе «Лист Тарковському»

До дня народження Андрія Тарковського В’ячеслав Бігун оприлюднив «Лист Тарковському». Це дебютний фільм режисера в жанрі кіно-есе — від першої особи, — створений в формі листа метру, який надихнув і режисера. Його візуалізовано красивими кадрами із місць Тарковських в Україні, Естонії та Франції, а також зі стрічок, над якими працював сам автор фільму.

Як відзначається в історії фільму, текст «Листа Тарковському» написано під час роботи автора в Парижі (Сорбонні) в 2015 році та екранізовано роком пізніше. 4 квітня 2016 року, теж у день народження А. Тарковського, його представлено в англомовній версії. Відтак фільм демонструвався більше десяти разів і здобув визнання кінокритиків і глядачів. Зокрема на кінець 2017 року авторитетні журі таких фестивалів, як «Кінолітопис», «Кінокімерія» (професійна секція), Міжнародний фестиваль документального кіно та «Зоряне містечко», нагородило його 4 відзнаками за якісний фільм і операторську роботу.

Нагадаємо, що з 2014 року фільми закарпатського кінорежисера і філософа права В’ячеслава Бігуна здобули більше 30 кінофестивальних відзнак. 

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...