Новини

Закарпатський гурт Чаламада випустив новий альбом «Піціцько»

Закарпатський гурт Чаламада випустив новий альбом «Піціцько»

Гурт Чаламада продовжує оспівувати свої фіглярські історії про буденне життя закарпатців. Новий альбом  гурту називається «Піціцько», тобто «Маленький», бо в ньому лише п’ять пісень. Це вже другий альбом. Робота над альбомом тривала  майже рік і кожна пісня є дуже особливою, адже в кожній з них вкладений  життєвий досвід, думки, переживання, почуття і особиста історія творців.

Можна навіть сказати, що музиканти оспівали різні етапи свого життя: дитяча любов до велосипедів - Біціглі, пригоди на дискотеках - Діско, відпочинок за кордоном – Три звізди, пристрасть кожного українця - Солонина і врешті решт думки про сенс існування – Неба Край. Все почалося з синглу «Діско», в якому жартома оспівується історія звичайного підлітка, якого батьки не пускають на дискотеку, але ж так хочеться, ще й в молоді роки. На нього  був знятий цілий кліп, що став третім за рахунком. Також велику увагу привертає сингл «Біціглі», бо в дитинстві  всі мріяли та чекали на нього - вірного друга, що понесе нас у країну мрій. Так, ми про велосипед. Але закарпатські дітлахи чекають на біціглі. І навіть коли виростають - біціглі залишаються найкращим видом транспорту: і недорого, і для здоров'я корисно, і привід для прогулянки чудовий.

До речі, «Чаламада» - це традиційний закарпатський консервований салат з різних овочів, тож назва символічно підкреслює поєднання таких музичних жанрів як ска-панку і реггі, що стали запорукою ліричного і звучання.  Місія гурту – нести Закарпаття в маси: показати який в нас різноманітний, смачний, казковий, колоритний, весели і просто унікальний край! В турі, на підтримку альбому, прозвучать як нові пісні, так і старі, бо саме вони звучать в серцях закарпатців і це чудово. Створено за підтримки лейблу RockSoulana Music.

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.