Новини

Закарпатський апеляційний суд не проводитиме розгляд справ у відкритих засіданнях

Відповідно до розпорядженням голови Закарпатського апеляційного суду від 6 липня та рішенням зборів суддів Закарпатського апеляційного суду від 16.03.2020 року, у зв’язку із виявленням у працівника суду COVID-19, у період з 06.07.2020 року по 13.07.2020 року розгляд справ у відкритих судових засіданнях не відбуватиметься та  припинено проведення особистого прийому громадян керівництвом суду.

Водночас звертають увагу на те, що за умови належного повідомлення учасників судового процесу та відсутності заяв про відкладення розгляду справи – справа буде розглядатись по суті.

Рекомендують учасникам судових засідань та іншим громадянам використовувати альтернативні шляхи звернення до суду (електронний кабінет, електронну пошту, поштове направлення, телефон, а також подати документи через поштову скриньку для прийому та реєстрації апеляційних скарг на ухвали слідчих суддів ухвалених судами першої інстанції та іншої кореспонденції що надходить на адресу суду, яка розташована на 1 поверсі адмін. будівлі Закарпатського апеляційного суду.

Зазначені обмеження встановлені з метою запобігання поширенню захворювання серед населення та безпеки громадян, а тому просимо з розумінням віднестись до ситуації, яка склалась в суді.

Закарпатський апеляційний суд

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.