Новини

Закарпатські ювенали відвідали багатодітні сім’ї, які знаходяться під їх опікою 

Інспектори ювенальної превенції всіх районів Закарпаття відвідали багатодітні сім’ї, які знаходяться під їх опікою та контролем. Такі заходи сприяють позитивній динаміці як у психологічному кліматі родин, так і в забезпеченні дітей усім необхідним для гармонійного розвитку 


Днями працівники секторів ювенальної превенції поліції області відвідали підопічні багатодітні родини. Інспектори-ювенали постійно підтримують зв’язок з дітьми сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах. 

Таке систематичне спілкування завжди  дає позитивні результати. Так, до прикладу, інспектор ювенальної превенції поліції Іршавщини Яна Горзов зауважує: «Коли робота з підопічними сім’ями є двостороннім процесом, тобто ми бачимо справді позитивні зміни, старання дорослих забезпечити всім необхідним своїх дітей, і коли психологічний клімат в родині налагоджується – це найкращий показник і орієнтир у нашій роботі».

Наприклад, на Іршавщині, у результаті підтримки та піклування ювеналів, вдалося надати суттєву допомогу матері, яка сама  виховує трьох малолітніх дітей. Жінка опинилася  в скрутному становищі та втратила роботу. Завдяки активному спілкуванню з ювеналами та власному бажанню  покращити рівень життя сім’ї, жінка знайшла нову роботу, а діток вдалося швидко влаштувати в садок.

Подібні приклади можемо спостерігати і в інших підопічних родинах, де завдяки  хорошій психологічній підтримці з боку ювеналів, батьки розпочинають вести здоровий спосіб життя, а основне – присвячують більше часу дітям та активно сприяють їх всебічному розвитку, - інформує відділ комунікації поліції Закарпатської області

 

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.