Закарпатські військові можуть отримати "Соціальну картку" для знижок

Всеукраїнська програма соціально-правового захисту учасників антитерористичної операції дозволяє військовим-учасникам бойових дій на сході України та членам їх родин бути захищеними та отримувати необхідну допомогу.

«Соціальна картка учасника АТО» це безкоштовний інструмент, який дозволяє власнику отримати безкоштовну юридичну підтримку та консультацію, обстеження і надання медичних послуг, психологічну підтримку. Також учасники бойових дій на сході України, їх родичі можуть за допомогою картки отримати знижки на покупки у всеукраїнських торгівельних мережах, брати участь у освітніх, оздоровчих та розважальних програмах.

За інформацією громадської спілки «Всеукраїнське об’єднання учасників АТО «Українці – разом!», яка є ініціатором програми, наразі обсяг знижок та можливостей постійно збільшується завдяки новим партнерам.

Зазначені заходи та програми організовуються та проводяться на виконання постанови Верховної Ради України «Про вшанування героїв АТО та вдосконалення національно-патріотичного виховання дітей та молоді» від 12.05.2015 № 373-VIII.

Додаткову інформацію про програму підтримки учасників бойових дій та їх сімей можна отримати на сайті спілки ukrazom.org.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...