Закарпатські службовці привласнили тисячі сирітських гривень

Мукачівська місцева прокуратура звернулась до суду з адміністративним позовом про виплату випускникам навчальних закладів із числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування одноразової грошової допомоги в розмірі шести прожиткових мінімумів , як це передбачено ст. 8 Закону України "Про забезпечення організаційно правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування".

З 1 травня 2016 року прожитковий мінімум на одну особу з розрахунку на місяць для дітей віком від 6 до 18 років складає 1531 гривень, тобто одноразова грошова допомога дітям-сиротам, які закінчили навчання у 2016 році, повинна бути не меншою за 9 186 гривень. В той же час, дітям вказаної категорії при закінченні навчального закладу було виплачено всього лише 96 гривень грн., а отже кожній дитині керівники закладів не доплатили понад 9 тисяч гривень. 

Всього Мукачівським прокурорам вдалося захистити права 9 дітей-сиріт на загальну суму 75 тисяч гривень, - пише прес-служба прокуратури Закарпатської області. 

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...