Новини

Закарпатські школярі створили арт-проєкт, в якому закликають бути уважнішими до емоцій

Школярі Королівської територіальної громади під керівництвом педагога, тренера Анатолія Яковлєва беруть участь у виклику від Healthy school "Хеппі челендж". Учні двох місцевих шкіл - Королівських ЗОШ №1 та №2,  а також вихованці Хижанського НВК створили арт-проєкт, в якому закликають людей висловлювати свої емоції та не тримати їх в собі.


"Хеппі челендж" – це чотири тижні цікавих та творчих активностей, спрямованих на зміцнення психічного здоров’я учнів і вчителів, та покращення емоційної атмосфери в школі.

Наразі триває третій тиждень челенджу, який присвячений темі емоцій та арт-терапії. Одним із завдань цього тижня є створення арт-проєкту. 

Арт-проєкт молоді Королівської громади покликаний надихнути людей висловлювати свої емоції та не тримати їх в собі, бути уважнішими до емоцій інших.

арт

"Наша ідея демонструє вам, що можна не тільки показувати свої емоції у різних сферах, а і вміти стримувати їх. Ми ознайомимо вас з теорією, навчимо розуміти емоції музикантів, співаків, танцюристів та спортсменів. А в кінці вас чекає приємний сюрприз - живі емоції на звичайних фото! Бажаємо приємного перегляду!", - кажуть учасники челенджу. 

 

Над проектом працювали:

Учні Королівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1: Стрижак Софія, Дудуго Василь, Мойсей Олег, Талабірчук Іван;

Учні Хижанського НВК: Палешник Надія, Молнар Іванка, Токач Ярослава, Філей Сніжана, Козош Ірина, Бугай Вероніка;

Королівська ЗОШ I-III ступенів №2: Яким Вікторія.

Всі активності школярів можна побачити у соціальних мережах: 

Instagram, Facebook, YouTube 
 

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.