Закарпатські семінаристи привітали вірників зі проблемами слуху мовою жестів. ВІДЕО

Вихованці Київської духовної семінарії, вихідці із Закарпаття, представники Мукачівської та Хустської єпархій привітали зі святами людей з проблемами слуху.

Ось текст відео:

«Ми студенти київської духовної семінарії, ми вивчаємо жестову мову, щоб донести слово Боже кожній людині, нечуючі не виключення. Разом з нашим викладачем хочемо привітати наших друзів які не чують з великим і радісним днем – Різдвом Христовим ! 

Майже дві тисячі років християнський світ урочисто відзначає пришестя на землю Сина Божого. Христос народився від Пресвятої Діви Марії став Богом та людиною.

Різдво Христове- одне з самих урочистих й шанованих свят в Україні. Ми щиро вітаємо вас дорогі друзі.

Нехай це свято принесе розуміння змісту життя, та те що в ньому відбувається. Якомого більше тепла та щастя у ваші домівки

Ми діти Єдиного Бога, Ми громадяни однієї країни, Ми єдино вірні, єдино кровні, ми брати і сестри, подякуємо ж у це свято Господеві за всі Його благодіяння, даровані нашій Святій Православній Церкві і кожному з нас у минулому році, й будемо просити Його милості до Української Православної Церкви, державі й народу України у році наступному. 

Бажаю щоб молитва кожного із нас, біль кожного із нас, Господь почув і почули ті люди які поруч з нами тому що тепер не достає тільки розуміння та братерських відносин між нами.

Нехай це світле свято наповнить радістю наші душі і спонукає нас на справи віри і любові, зводячи наші уми і серця до Неба. Бо звідти линуть слова: нині народився вам Спаситель, Який є Христос Господь (Лк. 2: 11)»

 

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання