Закарпатські рятувальники здали понад 30 літрів крові для бійців АТО

Закарпатські рятувальники здали понад 30 літрів крові для бійців АТО

«Рятувальна кров для бійців АТО» саме під таким гаслом сьогодні, 15 серпня, в м. Ужгород, рятувальники здавали кров для потреб обласної станції переливання крові, а якщо існуватиме потреба, то й для військовослужбовців, які перебувають у зоні АТО.

Ініціатива здати кров для тих, хто її потребує виникла у керівництва Управління ДСНС України у Закарпатській області, а співробітники служби порятунку «101» радо на неї зголосилися.

Добровільно відгукнулися на таку ініціативу понад 70 співробітників 14-ї Державної пожежно-рятувальної частини, Аварійно-рятувального загону спеціального призначення та апарату Управління ДСНС у області. Не стояло осторонь й керівництво – очільник закарпатських рятувальників Мирослав Щербей особистим прикладом перший здав кров.

«Сьогодні всі мають бути єдині у помислах та вчинках задля допомоги нашим військовим, які борються за рідну землю, її суверенітет та територіальну цілісність. Адже мілілітри крові, що здадуть сьогодні рятувальники – це врятовані життя інших людей. Тож ми, як рятувальна служба, що за своїм покликанням має допомагати людям, повинні допомогти всім, хто цього потребує усіма можливими способами»,- зазначив Мирослав Щербей.

Окрім цього всі виручені від здачі крові кошти рятувальники пожертвували на розвиток Закарпатської обласної станції переливання крові.

Такі акції планується провести у всіх пожежно-рятувальних підрозділах області, - повідомляє У ДСНС України у Закарпатській області. 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання