Закарпатські роми вийшли вшанувати вбитого рома та нагадати про переслідування

Закарпатські роми вийшли вшанувати вбитого рома та нагадати про переслідування

В Ужгороді на площі Народній відбувся флеш-моб ромських організацій, які відзначали сумну дату. Рік тому у ромському поселенні біля Львова убили закарпатського рома 23-річного Давида Поппа, ще кілька ромів постраждало від нападників.

Тримаючи в руках таблички з написами «Ми пам’ятаємо», «Ні расизму», «Ми не забудемо» учасники вшанували пам'ять Давида та усіх ромів, хто постраждав від нападів.

«З того часу коли вбили Давида, ми почали задумуватися про безпеку щодо ромських громад, які проживають на Закарпатті, а їх більше 100,- каже Мирослав Горват, депутат Ужгородської міської ради, ромський лідер. – безпека наших громадян- важливий момент. Відчувається недовіра до правоохоронних органів, влади. А представники так званих правих організацій не тільки роздмухують негативні настрої у суспільстві:  що роми злочинці, крадуть, роблять неправильні речі. Але закон одни для всіх! Якщо є здочинець, він повинен сидіти у тюрмі. А вбивати людину тому, що він є ромом, це злочин і неправильно».

За словами Мирослава Горвата, у ромської громади є співпраця з правоохоронцями. «Ми постійно наголошуємо про безпеку ромської громади. Про ту міграцію, яка відбувається по Україні. Дуже багато ромів із Закарпаття  виїжджає у Львів, Київ, Житомир, інші міста на заробітки. Заробити ті невеликі кошти. І ми повинні дбати про їхню безпеку».

Зображення користувача Гість.

Задовбав вже мирослав зі своїми грантами - роздуває расизм, якого нема! Я сам циган, як він каже (ром), немає ніякої різниці. Завжди знаходить мусор, як ті пару чоловік, які думали що роблять щось хороше. А він відробляє гроші ВРФ. А те що в соціальній службі він бере від ромів по 1000, 1500 гривень, за те що оформлює соцвиплати в 3,5, а може й 10 разів більші ніж у українців, які сплачують податки та заслуговують на більше. Де прокуратура? Органи, які вже давно мали б потягати його та йому подібних за афери? Пропонує себе як ніби розумного з дипломом, який на 100% куплений. Спілкуватися ще не навчився, а пости у ФБ пише йому Петро Габрин, а сам мирослав тупий як валянок, тільки добре вміє лизати дупи, та вчасно переобуватись.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання