Закарпатські прикордонники тричі виявляли цигарки на кордоні з ЄС

Закарпатські прикордонники тричі виявляли цигарки на кордоні з ЄС

Протягом минулої доби прикордонники Чопського загону спільно з працівниками митниці виявили три спроби незаконного переміщення сигарет через кордон.

У першому випадку тютюнові вироби намагався незаконно перевезти громадянин Угорщини, який прямував на своєму авто марки «Ауді» через пункт пропуску «Тиса». Однак враховуючи оцінки ризиків, правоохоронці вирішили провести поглиблений огляд автомобіля. В результаті перевірки, у 2-х задніх дверках та в запасному колесі транспортного засобу, були виявлені приховані від контролю тютюнові вироби торгівельної марки «LM» у кількості 200 пачок. Сигарети, автомобіль та запасне колесо вилучили працівники митниці. Загальна сума оцінки усього майна склала понад 35 тис. гривень.

У другому випадку за спробу перевірити своє везіння та незаконно перемістити сигарети через кордон поплатився наш співвітчизник. Чоловік, який прямував автомобілем марки «Опель» через пункт пропуску «Тиса» до Угорщини, приховав сигарети у 4-х ходових колесах свого авто. Однак під час перевірки транспортного засобу, спрацювала службова собака «Джесі». Відтак, правоохоронці виявили тютюнові вироби марки «Compliment» загальною кількістю 800 пачок. Цигарки та автомобіль вартістю понад 16 тис. гривень вилучено. Сума оцінки тютюнових виробів наразі встановлюється.

Разом з тим, у пункті пропуску «Чоп (Страж)» прикордонники в ході огляду вантажного потягу сполученням «Чоп (Україна) – Чієрна (Словаччина)», виявили тютюнові вироби марки «Джін Лінг», українського виробництва, у кількості 500 пачок. Сигарети були приховані у конструктивних особливостях вагону, а саме у колісних парах. Виявлені тютюнові вироби вилучено встановленим порядком та оцінено на суму близько 6 тис. гривень, - пише прес-служба Чопського прикордонного загону. 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання