Новини

Закарпатські поліцейські перевірили, як живуть неблагополучні родини з малими дітьми 

Працівники ювенальної превенції Мукачівського районного управління зустрілись з  родинами, де виховуються діти у неповних сім’ях та які опинились у складних життєвих обставинах. Поліцейські відвідали 12 родин у місті Мукачеві та районі, Сваляві, Волівці

Поліцейські ювенальної превенції Мукачівського районного управління продовжують відвідувати сім’ї з дітьми, які потребують особливого контролю і допомоги зі сторони поліції. Багатодітні родини, де діти зростають у неповних сім’ях, малозабезпечені або родини, де батьки схильні до зловживання алкоголем днями відвідали поліцейські краю. Вцілому, правоохоронці оглянули помешкання та обстежили житлово-побутові умови проживання дітей у 12 родинах із міста Мукачева, Мукачівського району, Сваляви та у селищі Воловець.

Усі сім’ї, куди навідались  поліцейські – багатодітні. Діти дошкільного віку чи школярі, які виховуються у цих родинах, часто не відвідують навчальні заклади та не мають  змоги повноцінно навчатись під час карантину. Поліцейські вивчили потреби родин, поспілкувались із батьками дітей та спільно вирішили як допомогти, щоб вирішити їхні проблемні питання.

Водночас, інспектори ювенальної превенції закликали дорослих приділяти дітям якомога більше уваги, аби убезпечити їх від шкідливих звичок та необачливих вчинків, які в подальшому можуть мати негативні наслідки.

Поліцейські Закарпаття не залишають поза увагою ті сім’ї, які найбільше потребують уваги, допомоги у вирішенні їхніх проблем, вихованні дітей та їх психологічної підтримки, - інформує відділ комунікації поліції Закарпатської області

Відділ комунікації поліції Закарпатської області

 

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.