Незважаючи на те, що представники лижного спорту Закарпаття на мажорній ноті завершили сезон, приводу для оптимізму немає.
Навпаки, доводиться констатувати мізерні перспективи на найближчу зимову Олімпіаду. Так, якщо донедавна в нас було майже півтора десятка претендентів на «білі» Ігри, то тепер фактично залишився тільки один – ужгородський сноубордист Йосип Пеняк. Але і йому ще потрібно виконати відповідні нормативи, щоб потрапити на Пхьончхан-2018.
"Песимізму додає і той факт, що результати недолугої політики попереднього керівництва управління в справах молоді і спорту ОДА спостерігаються й нині. Зокрема, ведеться кулуарна робота поставити «свого» (очевидно, «ручного») директора Закарпатського центру олімпійської підготовки. А саме ЦОП є тією структурою, яка покликана мобілізувати людські та фінансові ресурси на виконанння стратегічних завдань – виховання нових збірників-олімпійців.
Нещодавно відбулася нарада представників лижних видів спорту за участі нового начальника профільного управління Дениса Мана. На зібранні порушували актуальні питання життєдіяльності гірськолижників, лижних гонщиків, фристайлістів і розглядали кандидатуру на посаду директора ЦОПу. А чому не зробити відкритий конкурс на цю важливу посаду, як пропонували окремі учасники наради, щоб кожен із претендентів запропонував свою програму діяльності? Публічно обговорити ці кандидатури й прийняти узгоджене рішення. Хочеться також реально побачити піклування про лижні види, бо коли до спортивних пріоритетів у краї відносять ледь не морське п’ятиборство, то це переходить усілякі межі. Одне слово, олімпійці подають сигнал SOS! І наскільки його почують у владі, зможемо відповісти на основне запитання: так будемо ми мати представників від краю на найближчих зимових (бо з літніми видами вже багато років не складається) Іграх представників чи ні", - пише Василь ГІСЕМ, голова федерації лижних видів спорту Закарпаття.