Закарпатські наркоділки відсидять по 9 років

За принципової позиції прокуратури Мукачівський міськрайонний суд виніс вирок членам організованої групи, які утримували наркопритон та займалися виготовленням і збутом наркотиків.

Злочинці були засуджені до покарання у вигляді реального позбавлення волі. Так, організатор злочинної групи проведе за гратами 10 років, а виконавці по 9 років, до того ж їх майно буде конфісковано.

Днями, Мукачівський міськрайонний суд закінчив судовий розгляд кримінального провадження щодо організованої групи, яка обвинувачувалась у вчиненні багатьохакримінальних правопорушень, що стосуються наркотиків.  У період з грудня 2014 по січень 2015 року на території міст Мукачева , Ужгорода, а також прилеглих районів злочинці незаконно виготовляли і продавали опій. 

Всього, лише за два місяці порушники виготовили понад 420 мл особливо небезпечного наркотичного засобу, обіг якого заборонено. Частина "товару" була реалізована.

Крім того, обвинувачені організували та утримували  в себе наркопритон, а також використовували кошти, здобуті від його діяльності для придбання необхідних інгредієнтів для подальшого виготовлення наркотиків, - пише прес-служба прокуратури Закарпатської області. 

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...