Закарпатські митники зупинили ще одну партію італійських товарів

Закарпатські митники зупинили ще одну партію італійських товарів

Українець через «зелений коридор» намагався перевезти товари, які в даній кількості підлягають обов’язковому письмовому декларуванню та оподаткуванню.

Громадянин України повертався з Італії, де перебував у приватних справах. Для перетину кордону обрав митний пост «Тиса» Закарпатської митниці ДФС, на який заїхав автомобілем «MERCEDES-BENZ SPRINTER 316 CDI» з українською реєстрацією.

При усному опитуванні українець заявив митникам, що переміщує через митний кордон виключно особисті речі та заперечив наявність у нього будь-яких товарів в обсягах, що підлягають обов’язковому письмовому декларуванню, оподаткуванню митними платежами та підпадають під встановлені законодавством заборони або обмеження щодо ввезення на митну територію України.

На підставі результатів аналізу та оцінки ризиків, працівники митниці перевели транспортний засіб в «червоний коридор» для проведення митного огляду та запропонували громадянину заповнити митну декларацію. В декларації співвітчизник вказав свої паспортні дані та наявність багажу з особистими речами – дві дорожні сумки.

У ході митного контролю транспортного засобу, крім сумок з особистими речами громадянина працівники митниці виявили не вказані в митній декларації та не заявлені при усному опитуванні товари італійського виробництва та алкогольні напої. Зокрема, виявлено італійські жіночі та чоловічі штани, жіночі шарфи, шкіряне взуття, чоловічі сорочки, жіночі трикотажні труси, а також жіночі сукні, пальто та куртки різних трогових марок. Крім того, митники знайшли 5 літрів вина червоного «PUGLIA», 5 літрів вина білого «PUGLIA», 10,5 літрів вина білого «SAUBIGNON» та 4,5 літри вина ігристого білого «PROSECCO».

Виявлені одяг та взуття українець не визнав своєю власністю. З його слів ці предмети його просила передати в Україну незнайома йому жінка, яка проживає в Італії. Водночас, виявлені алкогольні напої громадянин визнав своєю власністю.

Вартість товару згідно цін, вказаних на частині товарних ярликів перевищує 500 євро, та становить майже 59 тис. грн. Вартість іншої частини товару потребує додаткової оцінки із залученням спеціаліста-експерта.

Таким чином, громадянин України не заявив за встановленою формою точних відомостей про переміщувані ним через митний кордон України товари, які в даній кількості підлягають обов’язковому письмовому декларуванню та оподаткуванню, і їх було вилучено до рішення суду. 

Алкогольні напої в обсягах, визначених митним законодавством, а саме: 2 пляшки вина білого «SAUBIGNON» торговельної марки «COLLI PIACENTINI» пропущено громадянину через митний кордон України, - пише ДФС у Закарпатській області. 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання