Закарпатські митники зафіксували порушень митних правил майже на 26 млн

Працівниками Закарпатської митниці ДФС, станом на 16 вересня поточного року, складено 3121 протокол про порушення митних правил на загальну суму майже 26 млн грн. Ця сума протоколів, за словами фахівців відомства, не остаточна, оскільки по 7 справах за ознаками 472 та 483 статей Митного кодексу України вартість предметів правопорушення ще не встановлена. Протягом аналогічного періоду 2016 року митниками складено 1698 протоколів про ПМП на суму понад 21 млн грн., інофрмує ДФС у Закарпатській області.

– Незважаючи на значну кількість у нас в області та й по всій Україні автомобілів із іноземною реєстрацією, більшість власників таких транспортних засобів добросовісно виконують норми митного законодавства. Проте, є й чимало таких, які цими нормами нехтують. І Закарпатська митниця ДФС, як орган державної влади, повинна на них реагувати – фіксувати порушення і припиняти його. Відтак за результатами здійснення аналітично пошукових заходів щодо виявлення порушення терміну транзиту та тимчасового ввезення транспортних засобів, митницею складено 2571 протокол, зокрема за статтею 470 Митного кодексу України – 2174 протоколи та за статтею 481 – 397. Варто зазначити, що у порівняні з аналогічним періодом 2016 року кількість протоколів значно зросла, – майже вдвічі, – зазначає Станіслав Балуєв, в.о. начальника Закарпатської митниці ДФС.

Нагадуємо, що стаття 470 Митного кодексу України – недоставлення товарів, транспортних засобів комерційного призначення та документів до органу доходів і зборів призначення, видача їх без дозволу органу доходів і зборів або втрата. Перевищення встановленого статтею 95 МКУ строку доставки товарів, транспортних засобів комерційного призначення, що перебувають під митним контролем, до органу доходів і зборів призначення (а при переміщенні в межах зони діяльності одного органу доходів і зборів – від одного підрозділу цього органу до іншого), митних або інших документів на ці товари, транспортні засоби

Стаття 481– Перевищення строку тимчасового ввезення або тимчасового вивезення товарів. Перевищення встановленого відповідно до МКУ строку тимчасового ввезення товарів на митну територію України або строку тимчасового вивезення товарів за межі митної території України.

Фахівці відомства відслідковують всі процеси щодо автомобілів із іноземною реєстрацією, регулярно проводять зустрічі з громадськими активістами, долучаються до написання правової бази та врегулювання цього питання в законодавчій площині.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання