Закарпатські митники не дали потрапити в Україну незадекларовану партію елітних парфумів

Закарпатські митники не дали потрапити в Україну незадекларовану партію елітних парфумів

Як повідомили в пресслужбі Закарпатської митниці Держмитслужби, вчора, слідом за вилученими автозапчастинами та елітними винами і шампанським на українсько-угорському кордоні, закарпатські митники виявили не вказану в декларації фірмову парфумовану косметику, яку намагалися завезти в Україну в обхід сплати митних платежів.
Порушником виявився 38-річний житель Кам’янець-Подільського Хмельницької обл, який, повертаючись з Іспанії на мікроавтобусі «Фольксваген» з причіпом, під час митного контролю на митному посту «Тиса» Закарпатської митниці Держмитслужби задекларував лише вживані речі. Переконував митників, що не має товару, який підлягає обов’язковому декларуванню зі сплатою митних платежів.
Та, після повного вивантаження всіх речей з мікроавтобуса інспектори виявили у двох картонних коробках серед особистих речей не задекларовані косметичні засоби іноземного виробництва – парфумовані води по 50 та 100 мл іспанського виробництва торгової марки MONEGAL («AGAR MUSK», «COTTON MUSK», «OLE», «IMPOSIBLE IRIS», «FLAMENCO», «BRAVO») у загальній кількості 99 шт. Водій відразу ж визнав їх особистою власністю. Орієнтовна вартість цих парфумів в Інтернет-мережі коливається від 5 до 10 тисяч гривень за кожен.
Тож, відносно співвітчизника складено протокол про порушення митних правил за статтею 472 Митного кодексу України. Виявлений парфумований товар вилучено, позаяк він підлягав обов’язковому декларуванню та оподаткуванню. Вартість парфумів визначатиме спеціаліст-експерт.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання