Новини

Закарпатські митники на українсько-угорському кордоні вилучили майже 20 тис фунтів стерлінгів

Закарпатські митники на українсько-угорському кордоні  вилучили  майже 20 тис фу

 Як повідомили в пресслужбі Закарпатської митниці, на митному посту «Тиса» закарпатські митники попередили спробу незаконного ввезення валюти – майже 20 тис фунтів стерлінгів.

   Повертався громадянин Польщі з Англії на автомобілі марки «Мерседес-Спрінтер» через українсько-угорський кордон, їхав до Тернополя. Під час митно-прикордонного контролю показав посвідку на тимчасове проживання в Україні. Усно запевняв митників, що переміщує лише 9 000 фунтів.  Інші предмети, що підлягають обов’язковому декларуванню та потребують необхідних підтверджуючих документів, у нього відсутні. 

Та митники попросили показати невелику спортивну сумочку, яка лежала на передньому пасажирському сидінні. Виявилося, що в ній набагато більше від заявленої суми – 18 700 фунтів, що в еквіваленті перевищує допустиму для вільного переміщення валюту. 

За даним фактом складено протокол про порушення митних правил за статтею 472 Митного кодексу України. Дозволену для ввезення суму повернуто громадянину, решта – 9 700 вилучено.


Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.