Закарпатські митники конфіскували словацький Opel

На митному посту «Тиса» Закарпатської митниці ДФС припинено спробу ввезення на територію України транспортного засобу з підробленими документами.
Так, на ділянку «в’їзд в Україну» пасажирського напрямку, заїхав «OPEL VECTRA 1.6», реєстраційний номерний знак Словаччини, 1998 року випуску, під керуванням громадянина України з пасажиркою.

Як підставу для переміщення автомобіля через митний кордон України, українець подав закордонний паспорт громадянки, свідоцтво про реєстрацію та доручення на право користування транспортним засобом видане – власником автомобіля.

Працівниками митниці транспортний засіб виведено із смуги руху «зелений коридор» та направлено в «червоний коридор».

Під час митного контролю при перевірці поданих документів, виникли сумніви, щодо достовірності доручення на право користування транспортним засобом.

В ході проведення техніко-криміналістичного дослідження встановлено, що довіреність містить ознаки підробки.

Таким чином, громадянин перемістив через митний кордон України «OPEL VECTRA 1.6», з приховуванням від митного контролю, шляхом подання митному органу, як підстави для переміщення транспортного засобу підробленого документа.

Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого ч.1 статтею 483 Митного кодексу України.

Наразі складено протокол про порушення митних правил, транспортний засіб вилучено, - пише відділ комунікацій Головного управління ДФС у Закарпатській області.  

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання