Закарпатські митники конфіскували більше 300 літрів італійського вина

Троє українців намагалися ввезти на територію України 343 літри вина з Італії, яке не вказали у декларації.

Напередодні, 16 травня 2016 року, на митному посту «Тиса» Закарпатської митниці ДФС припинено три спроби ввезення на територію України без оподаткування 343,5 літрів італійського вина. Товар працівники митниці вилучили у трьох українців. Співвітчизники на мікроавтобусах «MERCEDES-BENZ SPRINTER» поверталися з Італії, де перебували у приватних справах.

Митний контроль українці проходили «червоним коридором», подали декларації, в яких вказали свої паспортні дані, відомості про наявний у них багаж з особистими речами.

При усному опитуванні громадяни повідомили, що ніяких інших товарів, в тому числі таких, переміщення яких через митний кордон України заборонено або обмежено, не перевозять.

Однак, в ході митного контролю транспортних засобів працівники митниці виявили не вказані в митній декларації та не заявлені при усному опитуванні в одного громадянина тільки алкогольні напої іноземного виробництва, а саме – вино, а в двох інших, крім вина, ще й одяг жіночий в асортименті та продукти харчування.

Дії громадян мають ознаки порушення митних правил, передбачених статтею 472 Митного кодексу України – недекларування товарів, транспортних засобів комерційного призначення.

Наразі складено протоколи про порушення митних правил, в подальшому справи буде направлено до суду, - повідомляє Відділ організації роботи ГУ ДФС у Закарпатській області.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання