Закарпатські лялькарі відкривають новий театральний сезон

Закарпатські лялькарі відкривають новий театральний сезон

Однією з найкращих вистав, що належить до "золотого фонду" Закарпатського академічного обласного театру ляльок, а саме – виставою "Стійкий олов’яний солдатик" за казкою Г.К.Андерсена закарпатські лялькарі у цю неділю, 24 вересня, відкривають свій 37-й театральний сезон.

 

П’єсу за казкою Андерсена створив Володимир Данилевич, а переклад та вірші написала ужгородська поетка Хава Ейзель. Виставу "Стійкий олов'яний солдатик" поставив режисер Михайло Мільмейстер – він зробив спробу поєднати два види театрів – власне ляльковий та пантоміми. Також режисер є автором музичного оформлення. Художник-постановник вистави – Леся Лучко. Ролі виконуватимуть актори – заслужена артистка України Світлана Кобзиста, Олена Пишка та Андрій Опіок.

Цього року лялькарі дещо змінили дату відкриття сезону, адже зазвичай до себе запрошують на самому початку вересня, і це не пройшло непоміченим – дітки та батьки, постійні відвідувачі недільних вистав театру, вже не можуть дочекатися відкриття сезону. Але для такої затримки були надзвичайно вагомі причини – вперше за багато десятиліть проводилися ремонтно-реставраційні роботи глядацького залу з заміною крісел, одягу сцени та театральної завіси.

Попереду в колективу Закарпатського академічного обласного театру ляльок заплановано багато цікавих подій. Найяскравішою з них, очікується, стане проведення ХVI Міжнародного фестивалю театрів ляльок "Інтерлялька – 2017", що проходитиме вже незабаром – з 1 по 4 жовтня.

Тож лялькарі з нетерпінням чекають на своїх глядачів у новому, 37-му театральному сезоні на недільні вистави.

Початок показів – як завжди, об 11.00 та 13.00.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання