Закарпатські лісівники спростовують інформацію активістів про вирубки дерев

Закарпатське обласне управління лісового господарства прокоментувало інформацію щодо вирубки лісів у  Брустурянському лісомисливському господарстві, яку поширили закарпатські ЗМІ. 

Так,  активісти організацій "Вільні Люди" та “Глибинного екологічного опору” здійснили моніторинг вирубки лісу у селі Лопухів і зафіксували на відео чимало "лисих" ділянок. 

Закарпатські лісівники кажуть, що цю відеозйомку  організували представники ТОВ «Бирть».

"Приватні особи, а саме директор Валерій Павлюк, його заступник Володимир Фабріцій та третя особа, 31 жовтня, виїхали на полонину Торговиця та провели відеознімання прилеглих лісових ділянок до полонин. Що цікаво з переважної більшості зрубів, які вони зазняли вирубування на підрядних умовах провело ТОВ «Бирть» в кв.4,5,16,17,21,22 Лопухівського лісництва урочища Шаса, Бенин та Бирляска за 2006-2014 рр. загальною площею 49,0 га.

Окрім того, територія, вказана у відеоматеріалі охоплює не тільки село Лопухів. Це територія як мінімум трьох лісництв Брустурянського лісомисливгоспу. Окрім того, у відео є частина Тячівського ЛАГу. Рубки, зроблені 7-8 років тому. Це головне користування та суцільно санітарних рубок і на ньому яскраво видно молоді культури", - розповів директор Брустурянського лісомисливгоспу Михайло Бігун.

Він також спростову інформацію щодо мітингів, які, за словами активістів, проходили на території лісгоспу чи в селі протягом цього та минулого років. Отож в цілому лісівнили вважають це спробою очорнти їх репутацію, - передала прес-служба Закарпатського ОУЛМГ. 

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання