Закарпатські фіскали вилучили товарів на 4,2 мільйони

В Закарпатській області оперативним управлінням ГУ ДФС припинено 6 фактів незаконного виробництва та обігу підакцизних товарів. Це результат заходів з протидії тіньовому обігу підакцизних товарів, які були проведені протягом січня-квітня 2017 року.

Зокрема, працівниками податкової міліції протягом чотирьох місяців поточного року вилучено товарно-матеріальних цінностей підакцизної групи вартістю понад 4,2 млн грн. Серед вилученого – 114 772 пачок тютюнових виробів на суму понад 2,5 млн грн; 2812 л. лікеро-горілчаних виробів на загальну суму 410 тис. грн; 3 транспортні засоби, вартістю більше 1,3 млн грн.

За матеріалами оперативних підрозділів у Єдиному реєстрі досудових розслідувань внесено 21 кримінальне провадження (із них 6 тяжких та особливо тяжких), більшість з яких за статтями 212 та 205 Кримінального кодексу України.

Загалом по кримінальних провадженнях оперативним управлінням відшкодовано більше 1,8 млн грн збитків.

Наразі, задля посилення протидії незаконному виготовленню та обігу підакцизних товарів, оперативне управління ГУ ДФС у Закарпатській області проводить на території області операції «Акциз-2017» та «Рубіж-2017», інформують у ДФС у Закарпатській області.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...