Закарпатські депутати попросять Київ підписати угоди з ЄС про спільні пункти пропуску

Для можливості відкриття нових пунктів пропуску на кордоні з Угорщиною, Польщею та Словаччиною, закарпатські депутати попросять центральні органи влади прискорити процес розробки, узгодження і підписання з країнами Євросоюзу угод про спільні пункти пропуску.

Про це йшлося сьогодні, 5 грудня, під час засідання профільної комісії Закарпатської  обласної ради з питань транскордонного співробітництва, розвитку туризму та рекреації.

«…комісія зініціювала Звернення до центральних органів влади щодо активізації та прискорення процесу розробки, погодження з Єврокомісією та підписання двосторонніх угод з країнами ЄС про здійснення контролю у спільному місці, так звані угоди про спільні пункти пропуску», – йдеться у повідомленні прес-служби Закарпатської обласної ради.  

«Укладення таких угод є передумовою відкриття нових пунктів пропуску як зі Словацькою, так і з Угорською Республіками. Зокрема: «Паладь - Нодьгодош», «Дийда - Берегдрац» (Угорщина), «Сторожниця-Загор», «Соломоново – Чєрна», «Паладь Комарівці - Руська» (Словаччина), а також «Лубня - Волосате» (Польща)», – зазначається у повідомленні.  

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання