Новини

Закарпатські депутати не проголосували за третього заступника голови облради

Сьогодні, 2 грудня, під час сесії Закарпатської обласної ради депутати обирали ще одного заступника для голови ради. В результаті обговорення питання та внесення кандидатури, заступником голови облради Володимира Чубірка («Рідне Закарпаття») повинна була стати Андріана Сушко («За майбутнє»). Проте, голосів депутатів не вистачило. 


За відповідне рішення проголосували 32 депутати. У голосування взяли участь 35 депутатів, 3 бюлетені були визнані недійсними.

Кандидатуру Андріани Сушко вніс депутат від «Команди Андрія Балоги» Євген Мешко. Після зауваження Василя Іванча («За майбутнє») про те, що це – порушення закону, оскільки вносити кандидатури заступників має право тільки голова, керівник облради Володимир Чубірко запитав у депутатів «колегіальної згоди» та вніс кандидатуру Андріани Сушко самостійно.

Нагадаємо, раніше обласна рада вирішила змінити про структуру і чисельність виконавчого апарату обласної ради. Окрім збільшення штату на 10 осіб, депутати ввели ще одну посаду заступника голови Закарпатської обласної ради. Фракції КМКС та «За майбутнє» заявили, що не будуть підтримувати цей проект рішення. За його прийняття проголосували 38 депутатів.

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.