Закарпатські депутати хочуть віддати у мисливцям 3570,13 га угідь на 15 років

Депутати Закарпатської облради розглянуть проект рішення «Про надання мисливських угідь у користування громадській організації «Товариство  мисливців та рибалок «Сюрте», що на Ужгородщині.

Рекомендується надати у користування терміном на 15 років мисливські угіддя громадській організації «Товариство  мисливців та рибалок «Сюрте» на площі 3570,13  га та Закарпатському обласному управлінню лісового та мисливського господарства   укласти з даною громадською організацією  договір про умови ведення мисливського господарства у місячний термін з моменту прийняття цього рішення.

Автор проекту - управління лісового та мисливського господарства обґрунтовує необхідність прийняття рішення. Так, згідно з статтею 22 Закону України «Про мисливське господарство та полювання» мисливські угіддя для ведення мисливського господарства надаються у користування обласними радами. Приведення у правове поле всіх питань, що стосується ведення мисливського господарства. Призначення найбільш ефективних користувачів угідь. Посилення дієвого контролю у мисливському фонді, підвищення продуктивності державного мисливського фонду, розвиток спортивного полювання і максимальне використання рекреаційних можливостей галузі.

Спеціалістами департаменту екології та природних ресурсів Закарпатської ОДА в межах своєї компетентності проводився розгляд матеріалів на надання мисливських угідь у користування.

Громадські обговорення проходили в процесі обговорення і надання відповідних рішень місцевими органами самоврядування та в процесі надання погоджень власниками земельних ділянок, - повідомляє прес-служба Закарпатської облради.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання