Закарпатські депутати хочуть отримати додаткові кошти на ремонт доріг

Через катастрофічний стан автомобільних доріг загального користування державного значення, що пролягають територією Закарпатської області та вкрай обмеженим фінансуванням дорожньої галузі, депутати Закарпатської облради в черговий раз проситимуть вищі органи державної влади включити Закарпатську область до переліку областей, що беруть участь у експерименті з фінансового забезпечення ремонту автодоріг. 

На п’яту сесію облради вноситься проект рішення «Про Звернення Закарпатської обласної ради щодо невідкладного включення Закарпатської області до експерименту з фінансового забезпечення реалізації заходів із розвитку автомобільних доріг», адресоване Верховній Раді України та Кабінету Міністрів України.

У зверненні наголошується, що у регіоні налічується 3347,8 км автомобільних доріг загального користування, при чому більшість з них потребують негайного капітального ремонту.

Так, у поточному році за рахунок державного бюджету України на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання автомобільних доріг у Закарпатській області передбачено всього 137 мільйонів гривень  при мінімальній потребі 2 700 млн. грн.

Крім того, у проекті розподілу видатків Державного бюджету України на 2017 рік для будівництва та ремонту доріг Закарпаття не передбачено жодних коштів, а, до прикладу, сусідній Львівській області – майже 300 мільйонів гривень.

"Враховуючи вищевикладене, просимо підтримати прийняття Закону України 1707-VIII «Про внесення змін до розділу VI «Прикінцеві та перехідні положення» Бюджетного кодексу України (щодо фінансового забезпечення реалізації заходів з розвитку автомобільних доріг загального користування державного значення» та включити Закарпатську область до переліку областей, що беруть участь у експерименті з фінансового забезпечення реконструкції, поточного ремонту автомобільних доріг загального користування державного значення», а також продовжити його дію до 1 січня 2019 року», - йеться у пропонованому зверненні. 

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання