Новини

Закарпатські ДАІшники вчора двічі відмовились від хабарів

Працівники відділу внутрішньої безпеки  в Закарпатській області ДВБ МВС України спільно з інспекторами ДАІ Закарпаття зафіксували дві спроби дати хабар від порушників Правил дорожнього руху.

Близько 17 години у місті Свалява інспектори ДАІ зупинили  водій автомобіл ВАЗ-210994, за те, що той, поїхав під заборонний знак «Рух заборонено» та намагався скоротитисобі дорогу рухаючись по дорозі з одностороннім рухом у протилежному напрямку. Оскільки, санкція статті передбачає штраф у вигляді від 255 грн. чоловік вирішив зекономити та запропонував правоохоронцям хабара у розмірі 50 грн. Інспектори ДАІ одразу викликали на місце слідчо-оперативну групу та зафіксували спробу дачі хабара.

Наступний випадок стався у місті Ужгород близько 20 години. Інспекторами ДАІ було зупинено ВАЗ-2103. Під час перевірки з’ясувалося, що у автомобілі встановлено газово-балонне обладнання з порушенням вимог, що стосуються безпеки дорожнього руху. відповідальність за таке порушення складає від 170 до 255 грн. Водію здалося, що демонстративно поклавши 100 грн. хабара у «бардачок» службового автомобіля ДАІ він зможе спокійно їздити з порушенням.

Обидва випадки внесені до реєстру досудових розслідувань. В результаті, водії навряд чи зекономлять, адже за част.1 ст.369 Кримінального кодексу України за вчинення таких дій передбачено штраф від 500 до 750 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, а це від 8 500 до 12 750 тис. грн. (!) або обмеження волі на строк до 4 років, або позбавлення волі на той самий строк зі спеціальною конфіскацією, – повідомляє УМВС України в Закарпатській області.  

 

Новини інших ЗМІ
Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.