Закарпатські чиновники незаконно віддали 8 гектарів лісу у приватну власність

Про це інформує прес-служба прокуратури Закарпатської області. 

Прокуратурa Закарпатської області подала до Берегівського районного суду 5 позовних заяв в інтересах держави в особі Кабінету Міністрів України до Головного управління Держгеокадастру в Закарпатській області та ряду громадян, про визнання недійсними наказів та витребування земельних ділянок лісогосподарського призначення загальною площею майже 8 га, вартістю понад 8 млн. грн. із чужого незаконного володіння.

Як виявилося, у 2013 році посадовці Головного управління Держземагентства в області під виглядом земель сільськогосподарського призначення незаконно надали у приватну власність для ведення особистого селянського господарства земельні ділянки, які належать до земель лісогосподарського призначення та згідно із Земельним кодексом України не можуть передаватись у приватну власність.

Крім того, за даним фактом незаконного вилучення і надання у приватну власність громадянам земель «лісогосподарського призначення» Берегівським ВП ГУНП в Закарпатській області розслідується кримінальне провадження, розпочате за ознаками складу кримінального правопорушення передбаченого ч. 1 ст. 366 КК України – службове підроблення.


Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання