Новини

Закарпатська УВП "пережила" тактичне тренування з пожежної охорони

На минулому тижні на базі Закарпатської установи виконання покарань (№9) були проведені тактичні тренування з членами добровільної пожежної дружини.

Мета заходу профілактика та недопущення пожеж в подібних установах. Такі тренування проводяться для відпрацювання майстерності та швидкості реагування в нестандартних ситуаціях, адже установа належить до режимного об’єкту. За змодельованою ситуацією, пожежа ніби трапилася в коридорі виробничої зони. Швидкість реагування та неабияка майстерність пожежних в таких непередбачуваних ситуаціях відіграють важливу роль.

Крім того, проведення даного заходу було організовано і з метою перевірки готовності персоналу до евакуації та проведення дій по гасінню пожежі та ліквідації її наслідків.

Завдяки тренуванню було підвищено рівень майстерності особового складу та добровільної пожежної дружини, що, в свою чергу, впливає на бойову готовність та професійні дії при виникненні пожеж та загорань, - повідомляє прес-служба відділу ДПтС України в Закарпатській області. 

Новини інших ЗМІ
Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.