Закарпатська письменниця Вікторія Андрусів презентувала нову книгу

Закарпатська письменниця Вікторія Андрусів презентувала нову книгу

16 листопада у Закарпатській обласній бібліотеці відбулась презентація  нової книги Вікторії Андрусів під назвою «Тринадцять жінок Івони».

Модерував вечір український письменник, публіцист та директор видавництва «Український пріоритет» Володимир Шовкшошитний, в якому, до слова, й вийшла друком презентована книга. Із трепетом та захопленням розповідав пан Володимир про співпрацю з Вікторією Андрусів та про те, як редагуючи цю книгу, він насолоджувався текстом: «..за Вікторією Андрусів плаче Голівуд. Пані Вікторія пише прозу без поділу на чоловічу та жіночу, без поділу на українську та американську – просто справжню прозу».

Володимир Шовкошитний наголосив на кінематографічності цієї повісті, на глибокому психологізмі героїв, зауваживши, що «…у цій книзі захоплює те, що знаходиться між рядками. Це ми називаємо магією. Магією Вікторії Андрусів».

«Тринадцять жінок Івони» –  це психологічна драма. Письменниця розповіла про основні моменти своєї книги, аби зацікавити та заінтригувати читачів. Вікторія Андрусів переконана – що кожен з нас несе відповідальність за кожен свій вчинок, що вона  й намагалася розкрити через образ головного героя своєї книги. 

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання