Новини

Закарпатська ОДА поширює звернення Тищенка, який плутає Закарпаття з Прикарпаттям

Закарпатська ОДА на офіційній сторінці у ФБ поширила звернення Микола Тищенка, якого нещодавно обрали головою Закарпатської обласної організації партії «Слуга народу». Нардеп брав участь  у відеоконференції з питань роботи Конгресу регіональних і місцевих влад і, як йдеться у повідомленні «звернувся до керівництва краю та керівників громад» під час цього заходу. Щоправда у тексті про Закарпаття не йдеться.

 «Ми маємо посприяти ефективному завершенню реформи місцевого самоврядування та налагодити ефективну взаємодію державних органів. Сьогодні у період економічної кризи, пандемії та війни на сході держави ми маємо бути  ефективними, як ніколи раніше. Регіональний розвиток  - пріоритет для держави і Президента особисто. Ми повинні зшити України в економічному, інфраструктурному та гуманітарному плані», - каже Тищенко, який нещодавно перебуваючи на Івано-Франківщині під час скандальних виборів сплутав Прикарпаття із Закарпаттям.

Чому адміністрація розміщує в офіційних джерелах тексти політичних діячів окремих партій і в чому заслуга М.Тищенка перед областю, який не орієнтується в географії, невідомо. Допис викликав здивування у користувачів мережі та спровокував іронічні дописи. Проте частина з них була видалена.

Вже після посту М.Тищенка оприлюдненні коментарі інших учасників Конгресу: голови ОДА, голови облради та інших.

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.