Закарпатська облрада збереться на позачергову сесію через ситуацію в Дебальцево

Голова Закарпатської обласної ради В. Чубірко надіслав тривожну  телеграму Президенту України Петру Порошенку, Міністру оборони Полтораку та начальнику Генштабу Муженку В.М.

"Станом на 17.02.2015 року в зоні проведення АТО в м. Дебальцеві склалася критична ситуація, що загрожує повному оточенню та знищенню 128-ї окремої гірсько-піхотної бригади, укомплектованої із жителів Закарпаття. Загибель військовослужбовців призведе до непередбачуваних наслідків та соціального вибуху в області.

Вимагаємо негайно вжити всіх можливих заходів для збереження життя військовослужбовців", - йдеться у телеграмі. 

Зважаючи на критичну ситуацію, що склалася в зоні проведення антитерористичної операції біля м. Дебальцево Донецької області та враховуючи пропозицію депутатів обласної ради, ВОлодимир Чубірко також вирішив скликати позачергове пленарне засідання двадцятої сесії обласної ради VІ скликання 18 лютого 2015 року о 14-й годині в м. Ужгороді у залі засідань обласної ради з єдиним питанням на порядку денному:

Про вжиття невідкладних заходів щодо забезпечення життєдіяльності 128-ї окремої гірсько-піхотної бригади та збереження життя військовослужбовців.Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання