Закарпатська облрада розгляне питання літніх таборів для дітей

На розгляд закарпатських обранців вносяться зміни до Регіональної програми оздоровлення та відпочинку дітей і розвитку мережі дитячих закладів оздоровлення та відпочинку на 2014 – 2017 роки.
Як наголошує управління молоді та спорту облдержадміністрації, неповна завантаженість дитячих оздоровчих закладів Закарпатської області може призвести до зменшення кількості функціонуючих закладів. Одним із шляхів запобігання цьому є підтримка даних закладів шляхом організації оздоровлення в них наших малих краян.

Крім цього, постійне зростання вартості залізничних квитків, а також виключення дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, а також дітей-інвалідів з переліку категорій громадян, які мають право на безкоштовні перевезення у загальних та плацкартних вагонах з 1 січня 2016 року, значно ускладнює, а часом робить неможливим фінансування батьками або особами, що їх замінюють, проїзду дітей зазначених категорій на оздоровлення за межі області, і як наслідок - зменшення відсотка охоплення оздоровчими послугами дітей пільгових категорій.

Та й проведення антитерористичної операції на сході України, постійне інформування через ЗМІ про загрози та запобігання замінування, у тому числі й на залізничних коліях і вокзалах, значно зменшує кількість батьків або осіб, які їх замінюють, що бажають оздоровлювати дітей за межами краю, збільшується кількість відмов від оздоровлення в інших регіонах.

Прийняття рішення обласної ради «Про внесення змін до Регіональної програми оздоровлення та відпочинку дітей і розвитку мережі дитячих закладів оздоровлення та відпочинку на 2014 – 2017 роки» сприятиме якісному й безпечному оздоровленню дітей, збереженню та розвитку мережі дитячих закладів оздоровлення та відпочинку Закарпаття. Тим більше, що це рішення не передбачає фінансових витрат.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання