Закарпатська Об’єднана опозиція провела традиційні змагання з мотокросу

У неділю, 23 вересня, у Хусті пройшов V етап Кубка України  (Західний регіон) з мотокросу. Традиційно, вже 3 роки поспіль, одним із основних організаторів змагань виступає Закарпатський “Фронт Змін”, який тепер входить до Об’єднаної опозиції “ВО “Батьківщина”.

Цього разу позмагатися в спритності і вмінні володіти мотоциклом зібралося 77 учасників. Наймолодшому з них виповнилося 6 років, найстаршому – 70. Трасу середнього класу складності околиці м. Хуст. Подивитися видовищне шоу та повболівати за спортсменів прийшли близько 3 тис. глядачів.

Змагання проходили протягом одного дня. Учасники дивували присутніх високою майстерністю, карколомними трюками і злагодженою командною грою.

Машини спортсменів розподілялися на класи в залежності від об’єму двигуна: 50, 65, 85, 150, 500 куб.см, 150 і 500 куб.см повітряного охолодження. Окремо оцінювалися ветерани мотокросу і аматори.

Привітали учасників змагань керівник Закарпатського регіонального штабу Об’єднаної опозиції “ВО “Батьківщина” Валерій Лунченко, заступник керівника Центрального виборчого штабу Об’єднаної опозиції Андрій Пишний, який перебував на Закарпатті з робочим візитом, кандидат у депутати від Об’єднаної опозиції по виборчому округу № 71 Богдан Кинів та голова фракції “Фронту Змін” в Закарпатській обласній раді Мирослав Білецький.

Сам Валерій Лунченко вперше за багато років особисто не брав участі у мотокросі. Через зайнятість політичними справами, неодноразовий переможець всеукраїнських і міжнародних змагань Валерій цього року відійшов від спорту, тому не зміг належно приділити час тренуванням. Натомість його земляки-хустяни гідно виступили і показали в етапі чемпіонату непогані результати.

У загальнокомандному ж заліку перше місце посіла команда м. Сваляви “Сольво Ямах ТІМ”, друге – м. Берегово МК “Берегвідейк”, третє – м. Підволочиськ МК “Збруч-мото”.

Паралельно цього дня проходили ще одні змагання – Чемпіонат Закарпатської області з мотокросу пам’яті майстра спорту М.Січа. Перше місце в командному заліку тут також зайняла Свалявська “Сольво Ямах ТІМ”, друге – команда Хустського технічного коледжу і третє – “Берегвідейк” з Берегова.

По закінченні урочистого нагородження переможців відбувся концерт за участі популярної української співачки Альоші, - повідомили у прес-службі Закарпатської Об’єднаної опозиції “ВО “Батьківщина”.