Закарпатка показала приклад, як потрібно поводитися при виявленні небезпечного предмета

На Мукачівщині діти, граючись на власному подвір'ї,  знайшли предмет схожий на  гранату. Прибувши на місце події,  поліція  з'ясувала, що знайдена граната є муляжем, інфофрмує відділ комунікації поліції Закарпатської області.

 

Ввечері 17 вересня до чергової частини Мукачівського районного відділення поліції надійшло  повідомлення від мешканки селища Кольчино. Заявниця повідомила, що її діти гуляли  на подвір'ї та виявили  предмет, подібний на бойову гранату. 

Як розповідає слідчий, на місце події  негайно виїхали працівники поліції та вибухотехніки. У дворі по місцю проживання заявниці було виявлено корпус гранати, в середині якого відсутня вибухова речовина. Даний предмет не придатний для використання та  є муляжем  гранати Ф-1. Інспектори вибухотехніки вилучили даний предмет. 

Для родини заявниці така знахідка небезпеки не представляла, проте поліція вдячна громадянці та її дітям, які, виявивши підозрілий предмет, дотримались елементарних правил безпеки, не торкалися до нього  та повідомили про знахідку поліції.

За даним фактом поліція внесла відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 4 статті 296 Кримінального кодексу України.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...