"Закарпатгаз Збут" пропонує краянам самим друкувати рахунки за газ

У зареєстрованих в особистому кабінеті клієнтів ТОВ «Закарпатгаз Збут» є можливість вже зараз завантажити рахунок за використаний газ у грудні.

В особистому кабінеті можна також оплатити за газ онлайн. Це найбільш оперативний спосіб занесення даних в систему.

Компанія впровадила нові сервіси для забезпечення високого рівня обслуговування своїх клієнтів, однією з яких є завантаження рахунку за газ з кабінету. Скористатися цією послугою може кожен побутовий споживач, зареєстрований у веб-сервісі на сайті 104.ua. Для цього споживачу необхідно увійти до особистого кабінету, та натиснути на кнопку для завантаження рахунку, яка розташована праворуч у розділах кабінету «Мої дані» та «Книга споживача». Отже, завантажити та надрукувати платіжний документ – справа декількох секунд.

Заплатити за газ можна будь-яким зручним способом:

  • через веб-сервіс "Особистий кабінет" на сайті 104.ua.
  • у відділеннях «Укрпошти», банківських установах;
  • через термінали самообслуговування;
  • за допомогою онлайн-сервісів.


Варто зазначити, що оплата за газ через Особистий кабінет – це на сьогодні найоперативніший спосіб занесення даних про оплату та обсяги споживання у систему. У разі оплати іншим способом, споживачу необхідно у призначенні платежу обов’язково вказувати такі реквізити: П.І.Б., адресу, номер особового рахунку і назву газопостачальної організації. Це дозволить прискорити процес ідентифікації даних споживача та внесення їх у білінгову систему підприємства.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання