Закарпатгаз за 12 років інвестував у модернізацію газових мереж майже 55 млн гривень

Впродовж останніх 12 років ПАТ «Закарпатгаз» інвестувало у модернізацію систем газопостачання майже 55 млн. грн. При цьому тільки за останні п’ять років інвестицій у розвиток газових мереж, що знаходяться в державній власності збільшились більше, ніж у 4 рази.

В 2012 по 2017 рр. ПАТ «Закарпатгаз» інвестував в державні мережі понад 44 млн грн. Ці гроші направлялись на модернізацію газових мереж з власних коштів компанії відповідно до діючих договорів господарського відання. В поточному році «Закарпатгаз» планує направити 79,4 млн грн. в якості інвестицій на потреби газопроводів, що знаходяться в державній власності.

За останні п’ять років фахівці «Закарпатгазу» здійснили заміну та капітальний ремонт понад  77 км газопроводів, реконструйовано 211 ГРП / ШРП, встановлено 223 засоби електрохімзахисту газопроводів та вісім сучасних систем телеметрії.

В 2012 – 2017 рр. в газові мережі, що знаходяться в державній власності інвестовано 44 млн. грн. з власних коштів компанії. У порівнянні з 2008 - 2011 рр. загальна сума інвестицій в державне майно зросла більше, ніж у чотири рази. 

Газорозподільною компанією розроблено та подано на затвердження до НКРЕКП План розвитку газорозподільних мереж на період з 2018 по 2027 роки. Загальний обсяг інвестицій у системи газопостачання розраховано на рівні 503,2 млн грн. Перегляд тарифу на розподіл природного газу та його подальше затвердження держрегулятором, позитивно вплине на розвиток, ремонт та модернізацію газорозподільних мереж області, - повідомляє ПАТ «Закарпатгаз».

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання