Закарпатець зняв фільм про життя Лесі Гонгадзе та її синів

Закарпатець зняв фільм про життя Лесі Гонгадзе та її синів

«Серце мами Гонгадзе» — унікальна прижиттєва кіносповідь Лесі Гонгадзе про велику українську любов. Легендарна жінка, яку не почули, відверто оповідає про надихаючі та інтимні моменти свого життя та синів. У стрічці, яка в даній версії складається з двох частин («Мама» і «Син»), показно її ґенезу, історію любові з Русланом Гонгадзе, пригоди Ґеоргія, збагачено спогадами в дорогих їхнім серцям місцях діляться його бабця, родина. Ви перенесетеся з пані Лесею в Грузію, Естонію та Францію та дізнаєтеся пророчі слова пані Лесі.

Стрічка допрем’єрно демонструвалася на низці кінофестивалів, а також у Парижіта Таллінні. Її відзначено нагородою «Кращий образ у кадрі» на Міжнародному фестивалі історичного кіно.

Фільм, створений за сприяння Грузинського національного кіноцентру, підсилюється оригінальною музикою композитора Володимира Гронського, піснями, зокрема Святослава Вакарчука та Володимира Самайди. Створенню фільму сприяли сотні людей, чиї імена творча група записує з подякою в історію фільму. Генеральний продюсер стрічки – Юрій Іванович Чижмар.

В’ячеслав Бігун — кінематографіст і вчений-юрист, родом із Закарпаття. Навчався й працював у провідних університетах і установах світу (Львівський ун-т, Інститут держави і права НАНУ, Гейдельберг, Сорбонна та ін.), юристом — в Європейському суді з прав людини. Кандидат юридичних наук, магістр кіномистецтва (випускник Балтійської кіношколи). Автор більше 500 публікацій,близько 20 фільмів (частина — у вільному доступі), які удостоєні близько 30 нагород. Найпродуктивніший український кінорежисер за даними каталогів «Українські фільми», виданих Держкіно у 2016 та 2015 рр., та Міжнародної кінобази (IMDb). Чи не перший український кінорежисер – мільйонер закількістю онлайн-переглядів (бл. 3,5 млн). Неодноразово відзначався і за активну популяризацію українського кіно.

14 вересня плануються два прем’єрні покази та зустрічі з творчою групою в 19:00 та 21:00 в «Лірі» (http://lira.megakino.com.ua/cinema/events): Київ, вул. Вел. Житомирська, 40 (колишній к/т «ім. Чапаєва»).

Акредитація.: 096 374 7022 (п. Ірина), 098 801 4439; 093 442 42 10 (п. Костянтин).

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання