Закарпатець розповів, як убив свою співмешканку. ВІДЕО

Закарпатець розповів, як убив свою співмешканку. ВІДЕО

Власне, 30-річний мешканець села Руська Кучава  зізнався у тому, що вбив двох жінок, які з ним жили.

Перше вбивство закарпатець скоїв ще у серпні 2014 року, а друге - в червні. Після другого вбивства закарпатця зловили.

1 липня до мукачівської поліції звернулася мешканка села Руська Кучава. Жінка декілька днів не бачила свою сусідку і стала підозрювати найгірше. Вона розповіла поліції, що востаннє бачила жінку 28 червня, коли та пішла збирати сливи у сади разом зі своїм 30-річним співмешканцем. 

У фруктовому саду правоохоронці за допомогою службового пса знайшли тіло закарпатки, прикрите гілками. З його вигляду одразу можна було сказати, що жінка не померла власною смертю, адже воно нагадувало криваве місиво.

Поліція одразу звернула увагу на закарпатця, який мешкав з убитою, адже він уже мав судимості за те, що побив до смерті людину.  Чоловік відсидів 7 років за вбивство рідної матері. 

Закарпатець швидко зізнався у вбивстві. А в хді розслідування поліція з'ясувала, що раніше невідомим чином зникла і попередня співмешканка закарпатця. Яки виявилося, він її також вбив ще у 2014 році, а тіло закопав у власному сараї. Поліція швидко відкопала муміфікований скелет у вказаному місці. 

Вбивцю двох жінок посадили до СІЗО, доки київські криміналісти вивчали  ДНК останків другої жінки. Їм таки вдалося з'ясувати і підтвердити особу вбитої. 

 22 листопада слідчі нарешті змогли оголосити вбивці підозру в скоєнні двох убивств. Відповість він і за те, що зняв з убитої жінки золоті прикраси, які швидко встиг здати до ломбарду... За вчинене чоловік може отримати довічне ув'язнення. Тепер черга у цій справі за судом, - пише відділ комунікації поліції Закарпатської області. 

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...