Закарпатець незаконно видобував андезит

Підприємець з село Негрово Іршавського району організував незаконний видобуток андезитового каменю. Камінь копали в лісі за селом, обробляли й продавали на будівництво. Підпільний «бізнес» іршавчанина припинила поліція, слідчі оголосили фігуранту справи про підозру в скоєнні злочину

Закарпатський будівельний камінь славиться на всю Україну. Підприємливі ділки нелегально вивозять його з області цілими каміонами, не маючи відповідної ліцензії на такий вид підприємницької діяльності. Андезит відноситься в Україні до корисних копалин, тож державі такою діяльністю завдаються великі збитки.

В області в останні роки діяли кілька стихійних місць видобутку каменю, зокрема в Ужгородському, Мукачівському, Іршавському районах. З таким нелегальним бізнесом бореться поліція.

Зокрема, правоохоронці викрили приватного підприємця з села Негрово Іршавського району, який організував у 2015 році незаконний видобуток андезиту. В лісі за селом найняті підприємцем люди вирізали камінні брили, які перевозили в підпільний цех. Там камінь різали на шматки, сортували і збували.

Цей підпільний бізнес тривав із вересня 2015 до листопада 2016 року. Припинила його поліція. Не знати, скільки каменю встигли заготовити ділки, та вилучили в них близько 150 кубометрів андезиту.

За даним фактом поліція розпочала кримінальне провадження. Слідчі оголосили іршавчанину підозру в скоєнні кримінального правопорушення.  Досудове розслідування у справі проводить слідче управління Закарпатської поліції, - пише відділ комунікації поліції Закарпатської області. 

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...