Новини

Закарпатець намагався перевезти групу ухилянтів до кордону у бусі під сидіннями

Затримання утікачів

На Берегівщині за 300 метрів до кордону зупинили мікроавтобус з групою військовозобовʼязаних – вони переховувалися під сидіннями накриті ковдрами. Організував переправку мешканець Тячівщини. За таку втечу призовники платили закарпатцю до 20 тис. доларів. 


Як повідомили у поліції Закарпаття, днями у селі Четфалва затримали чоловіка із села Добрянське, який перевозив мікроавтобусом Volkswagen призовників до кордону в обхід пунктів пропуску через ліс.

«Фігурант забирав у своїх клієнтів мобільні телефони та на власному мікроавтобусі транспортував їх до прикордоння. Під час проїзду блокпостів наказував чоловікам ховатися під сидіння транспортного засобу», – поінформували поліцейські.

У Закарпатській обласній прокуратурі додали, що одного чоловіка переправник зустрів в Ужгороді, іншого у селі Велика Копаня, що на Берегівщині. 

«Щоб приховати їх, він наказав чоловікам заховатись поміж сидіннями мікроавтобуса і закидав їх ковдрами, – зазначили правоохоронці. – Після успішного перетину кордону чоловіки мали переказати організаторам 12 тис. доларів та ще 8 тис. доларів на криптогаманець вже після переправлення.

Переправника затримали та помістили до СІЗО. Йому інкримінують сприяння незаконному переправленню осіб через держкордон, шляхом надання засобів та вказівок, вчинене щодо кількох осіб, за попередньою змовою групою осіб, з корисливих мотивів за ч. 3 ст. 332 ККУ. На двох чоловіків, які мали намір незаконно перетнути кордон, прикордонники склали адміністративні протоколи.

затримання порушників

 

затримання порушників
Автор: Валерія Рубаняк
Новини інших ЗМІ
Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.