Закарпатець намагався перенести через кордон майже 1300 пачок цигарок

На Закарпатті прикордонники затримали українця, який намагався доправити до сусідньої Угорщини сигарети на суму більш ніж 30 тисяч гривень.

Учора ввечері прикордонники відділу «Горонглаб» Мукачівського загону, попередили чергову спробу незаконного переправлення через кордон контрабандних сигарет. Прикордонний наряд під час моніторингу прилеглої до держрубежу ділянки, поблизу загороджувального паркану, виявив два пакунки тютюнових виробів замотаних у чорні поліетиленові пакети.

Незаконно перемістити через кордон сигарети намагався 35-річний мешканець села Липове Берегівського району. Залишивши пакунки біля паркану, чоловік спробував сховатись від правоохоронців, але прикордонники затримали українця неподалік від кордону та разом з сигаретами доставили до відділу прикордонної служби. У пакунках, які намагався перемістити через кордон наш співвітчизник, знаходилось 1270 пачок сигарет «Давідоф» з акцизною маркою України. Тютюнові вироби передано співробітникам ДФС, які оцінили їх у 30 238 гривень.

Відносно чоловіка складено адміністративний протокол. Справу передано до суду, - пише прес-служба Мукачівського прикордонного загону 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання